Dobrodružstvo na výročie

DIY

Minulý rok som vymyslela Jojovi fantastickú hru na naše prvé výročie svadby, ktorú tento rok len ťažko tromfnem nejakým materiálnym darčekom. Myslím, že táto hra nie je až tak finančne náročná, a môže byť preto inšpiráciou aj pre iných tápajúcich po originálnom darčeku na sviatok so svojou polovičkou.

Pravidlá hry

Jojo hneď ráno dostal pekne zabalený balíček, v ktorom bol instantný analógový foťák (taký čo vám hneď vytlačí fotku) a prvú červenú mini obálku s úlohou a sladkou odmenou (dánskym gumeným cukríkom). S každou vyriešenou úlohou, ktorú mal foťákom zvečniť prišla ďalšia červená obálka a my sme behali celý deň po meste.

Červené obálky s úlohami som ešte takto ozdobila

Úlohy

Pre každú z týchto úloh platí, že nás mal pri nej vyfotiť ako pamiatku.

  1. Aké aktivity ste robili v detstve radi, ktoré chcete aj svoje deti v budúcnosti naučiť? Odfoťte sa navzájom pri vašej obľúbenej aktivite.
  2. Čo by ste sa chceli naučiť, len tak pre radosť? Nájdi na ulici človeka, ktorý túto činnosť ovláda a odfoť sa s ním.
  3. Vezmi Alicku do nejakej z kaviarní kde ste mali jedno z prvých rande a oddýchnite si.
  4. Predstav si, že je rok 2020 a vy ste sa medzičasom stali bezdomovcami, kde by ste oslávili svoje výročie? Odfoťte sa na tomto mieste.
  5. Predstav si, že je rok 2020 a vy ste sa medzičasom stali milionármi, kde by ste oslávili svoje výročie? Odfoť sa pred týmto miestom, alebo pred miestom, ktoré ho pripomína.
  6. Spravte si rodinný portrét pred Modrým kostolom, kde ste mali svadbu.
  7. Nájdi na ulici najstarší zaľúbený pár a odfoť sa s nimi.

Tento náročný deň sme ukončili večerou v talianskej reštaurácii. Na pamiatku mi ostalo veľa krásnych fotiek vďaka môjmu Jojovi, ktorý sa inak nerád fotí, ale v tento deň sa preto obetoval 😀