Ako si pokaziť dovolenku na Slovensku

Nezaradené

Helou! z malého nemenovaného mestečka na Slovensku, kde trávime posledné dva týždne. Tento článok určite nebol inšpirovaný skutočnými udalosťami a podobnosť s reálnymi osobami je čisto náhodná. Ak chcete zažiť dovolenku snov, určite nečítajte tento zoznam rád ako si otráviť rodinný výlet mimo domova… Ak sa však chcete zasmiať, smelo pokračujte!

1. Buďte veľa online, slnko škodí.

2. Frflite na jedlo.

3. Frflite na počasie.

4. Frflite na všetko.

5. Vyberte si aktivitu, ktorú budete na dovolenke robiť, veľa o nej hovorte, všetko si so sebou prineste a nakoniec sa nato vyfláknite.

6. V žiadnom prípade sa nerozprávajte s miestnymi, len na nich zazerajte.

7. Zoberte si 10 ťažkých kníh, z každej prečítajte jednu stranu, a potom dajte očiam to načo sú zvyknuté – scrollovať na mobile.

8. Deti v žiadnom prípade nenatierajte, ani proti hmyzu, ani proti slnku. Ak im chcete dať klobúk, tak zásadne ten, čo si strhnú z hlavy.

9. Partnerovi povedzte, že má voľno od detí a po 10 minútach mu povedzte, že ste si spomenuli, že musíte niečo dokončiť do práce. Deti mu okamžite vráťte.

10. Obťažujte svojich priateľov sťažovaním sa na diaľku tak, že vám prestanú odpisovať.

Alebo si založte blog a sťažujte sa tam 🙂 To je tak mojich desať gro rád ako to zaručene (ne)bude fungovať. Aké tipy, triky máte vy?